CZY KONIEC ROKU MA ZNACZENIE W TYM ROKU?

Grudzień dla wielu z nas wiąże się z jakimś podsumowaniem, oceną, refleksją. Dla mnie ten rok jest inny. Czuję, że zaczął się we wrześniu i we wrześniu się skończy. Wraz z rozpoczęciem projektu zaczęłam coś nowego i nawet nie jestem w połowie. Noworoczne postanowienia mnie nie dotyczą, ale wyznaczyłam sobie kilka celów, z których będę rozliczać się przed sobą pod koniec lata.

Jeśli także wyznaczacie sobie w życiu cele życzę Wam, jak i sobie, nieustającej siły do ich realizacji. Poczucia, że mamy wpływ na nasze życie i można wiele osiągnąć, jeśli naprawdę się tego chce. Życzę wsparcia i miłości od najbliższych. Umiejętności dostrzegania dobrych rzeczy w zwykłej codzienności. A jeśli codzienność nam się nie podoba, to wiary w to, że można ją zmienić. Do mnie często powraca myśl, którą niedawno przeczytałam – „możliwości zaczynają się w miejscu, gdzie kończą się wymówki” 🙂


pf_1451586945

 

Mieszkałam przez kilka miesięcy w Londynie, przez rok na Malcie, a teraz jestem w Australii. Piszę do Ciebie ze słonecznej Sydney o życiu, o tym kraju, o podróżach i przemyśleniach emigranta. Serdecznie Cię zapraszam do odkrywania świata ze mną!

Zostaw swój komentarz, wymieńmy się myślami! Możesz także podzielić się tym wpisem z innymi!!

Leave a Reply