Good day mate! ZACZNIJ TU

Sydney Opera House

Mega mi miło, że trafiłeś tutaj do mnie. Gdziekolwiek na świecie czytasz te słowa, ja pisałam je w moim domu, w Sydney.

Jeśli jeszcze się nie znamy, to ja jestem Ela i od 2017 roku mieszkam w Australii. Tutaj możesz krótko przeczytać o mojej historii. Razem z moim partnerem, Keremem mieszkamy w słonecznej Sydney, którą lubię Wam pokazywać. Zarówno tutaj na blogu, jak i na moim Instagramie  Two Luggage Trip. Lubię też dzielić się moim spojrzeniem na życie i stylem życia, więc zapraszam Cię, zajrzyj do zakładki lifestyle oraz przemyślenia i śmiało czytaj!

para na wakacjach

Co nowego?

Ostatnio napisałam dwa artykuły poświęcone oszczędzaniu pieniędzy. Kiedyś żyłam z miesiąca na miesiąc, aż w końcu przejrzałam na oczy, że nie jest to dobre rozwiązanie. Przeczytaj Dlaczego ja już wiem, że warto oszczędzać pieniądze, a Ty jeszcze nie? oraz Jak w prosty sposób możesz zacząć oszczędzać pieniądze?

Z bardzo bieżących spraw: zobacz jak wygląda prawo aborcyjne w Australii.

Zapraszam Cię też do posłuchania odcinków mojego podcastu. Najnowszy dotyczy wizy partnerskiej, ale znajdziesz też odcinki podróżnicze. Polecam Ci ten o Uluru, najbardziej znanej skały na świecie. A może jesteś ciekawy, czy stolica Australii, Canberra jest tak nudna, jak o niej mówią?

Na koniec ważna rzecz. Przygotowałam dla Ciebie lutowy Sydney Monthly dzięki czemu nie przegapisz, co ważnego dzieje się w tym miesiącu! Kliknij tu pobrać pdf.

Bardzo się cieszę, że mogę dla Ciebie pisać.

Miłego dnia,

Ela

Mieszkałam przez kilka miesięcy w Londynie, przez rok na Malcie, a teraz jestem w Australii. Piszę do Ciebie ze słonecznej Sydney o życiu, o tym kraju, o podróżach i przemyśleniach emigranta. Serdecznie Cię zapraszam do odkrywania świata ze mną!

Zostaw swój komentarz, wymieńmy się myślami! Możesz także podzielić się tym wpisem z innymi!!

Leave a Reply