Spacer po Warszawie – Praga

Każde odwiedziny przez znajomych to spacery po Warszawie. Lubię to. Lubię odwiedzać miejsca, które są mi dobrze znane, ale w codziennym pędzie rzadko się w nich pojawiam.

Przedstawiam Wam spacer po Pradze. Obowiązkowo trzeba zajrzeć w podwórka kamienic, zrobić zdjęcie kapliczce, spotkać się wzrokiem z ludźmi wyglądającymi przez okno. Dodatkowo polecam kultowy już bar mleczny na Ząbkowskiej, gdzie obsługa jest bardzo miła i za grosze można zjeść pyszne domowe jedzenie.

My przeliczyliśmy się w naszych możliwościach, nie obyło się bez pudełek do pakowania na wynos 😉

Soho Factory

To przestrzeń związana z szeroko rozumianą sztuką, kulturą, rozrywką, biznesem. Soho ma w sobie coś takiego, że jest ciekawe i chce się tam wracać. A powodów może być co najmniej kilka, czy to konkretny event (w sezonie letnim często są tam organizowane różne rodzaju targi, pikniki), spotkanie ze znajomymi na drinka, czy wizyta w muzeum (Muzeum Neonów).

Mieszkałam przez kilka miesięcy w Londynie, przez rok na Malcie, a teraz jestem w Australii. Piszę do Ciebie ze słonecznej Sydney o życiu, o tym kraju, o podróżach i przemyśleniach emigranta. Serdecznie Cię zapraszam do odkrywania świata ze mną!

Zostaw swój komentarz, wymieńmy się myślami! Możesz także podzielić się tym wpisem z innymi!!

Leave a Reply